Natječaj za prijam u radni odnos – LUČKI PRIVEZIVAČ (M/Ž)

Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili preporučenom poštanskom pošiljkom na adresu KTD Hober d.o.o., Plokata 19. travnja 1921. br. 40., 20260 Korčula sa naznakom „Za natječaj lučki privezivač - Ne otvaraj“, u roku od 8 dana od dana objave.

KOMUNALNO TRGOVAČKO DRUŠTVO HOBER D.O.O.
PLOKATA 19. TRAVNJA 1921. BR.40.
20260 KORČULA

Na temelju članka 15. Pravilnika o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta, direktor KTD-a Hober d.o.o. dana 2. lipnja 2022. godine raspisuje

N A T J E Č A J
za prijam u radni odnos za obavljanje poslova i zadaća radnog mjesta

LUČKI PRIVEZIVAČ (M/Ž)
(1 izvršitelj, na određeno vrijeme od 3 mjeseca, s punim radnim
vremenom, uz obvezni probni rad u trajanju od mjesec dana i mogućnost produženja ugovora)

Uvjeti:
• završena srednja škola (III. ili IV. stupanj),
• 1 godina radnog iskustva.

Opis poslova i zadataka:
• vrši privezivanje brodova,
• vrši naplatu naknada za lučke usluge putem fiskalne blagajne, te dnevni utržak polaže na blagajnu Društva,
• surađuje s voditeljem radi efikasnijeg i kvalitetnijeg obavljanja posla,
• brine o sredstvima i opremi za rad koja mu je povjerena,
• obavlja i druge poslove po nalogu voditelja, tehničkog direktora i/ili direktora Društva.

Uz pisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:
• životopis,
• presliku osobne iskaznice,
• svjedodžbu srednje škole (preslika dokaza o završenoj srednjoj školi),
• dokaz o radnom stažu (elektronički zapis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje koju Zavod na osobno traženje osiguranika izdaje na šalterima područnih službi/ureda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
• kontakt podaci (broj mobitela ili telefona ili e-mail).

Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili preporučenom poštanskom pošiljkom na adresu KTD Hober d.o.o., Plokata 19. travnja 1921. br. 40., 20260 Korčula sa naznakom „Za natječaj lučki privezivač – Ne otvaraj“, u roku od 8 dana od dana objave na web stranicama Društva (www.hober.hr) i Grada Korčule (www.korcula.hr).

Tekst natječaja u cijelosti možete pročitati na poveznici.